Sepet

CS 9060

CS 9060
Satıcı : Extreme Audio
9.343,88 TL
Vergiler Hariç: 7.918,54 TL
Etiketler: CS 9060

RENK VE GÜNCEL STOK BİLGİSİ İÇİN İLETİŞİME GEÇMENİZİ RİCA EDERİZ

Extreme Audio Aydoğan Kardeşler İnşaat ve Sanayi şirketi 2002 Yılında Orhan Aydoğan ve Şaban Aydoğan tarafından kurulmuştur. Günümüzde müzik ve sinema alanında dünyaca ünlü markaların Türkiye Genel Distribütörü olarak hizmetlerine devam etmektedir
Extreme Audio, Ataşehir mağazasında 70den fazla marka ile kaliteli müzik dinlemek isteyenler için bir buluşma noktası olarak çalışmalarını yürütmektedir.
 
Dünyaca ünlü markaların Türkiye Genel Distribütörü olan Extreme Audio sofistike tasarımları ve kaliteleriyle dikkat çeken ürünleri ile kulağa hitap etmekle birlikte dekoratif çözümler de sunmaktadır.
Firmamız aynı zamanda Türkiyenin pek çok özel ve devlet kuruluşlarının üst düzeyde ses ve görüntü otomasyonlarını gerçekleştirmekle birlikte ev müzik ve sinema otomasyonlarında sektördeki önemini devam ettirmektedir.
 
2016 yılında kurulmuş olan sanal mağazamız extremeaudioshop.com her gün yenilenerek halen hizmetine devam etmektedir.
 
Extreme Audio çatısı altında tüm markalara ve ürünlere ulaşmak için
 http://www.extremeaudioshop.com adresini ziyaret edebilirsiniz


                                                                    Türkiye'ye ithal ettiğimiz markalarımız;

MARANTZ, FOCAL, PRO-JECT, FURUTECH, KEF, ADL, ATC, AUDEZE, AUDIO-TECHNICA, AURENDER, BLUESOUND, BOSTON ACOUSTICS, CLEAR AUDIO, COCTAIL AUDIO, DAVONE, DEVIALET, EAT, ELAC, ENTREQ, ESS, EBB, FOSTEX, FRANCO SERBLIN, GIGAWATT, HARBETH, INAKUSTIK, JL AUDIO, KIMBER, LYRA AUDIO, LYRIC AUDIO, BRINKMANN, MASTERSOUND, NAD, NAIM, NESSIE, OKKI NOKKI, OLIVE, OPPO, SILTECH, SOUNDCARE, SPENDOR, TAD, USHER, VAN DEN HUL, VINCENT, WATTGATE, AVANTGARDE, METRONOME TECHNOLOGIE, AQUA, GPINTO, JELCO, KII AUDIO, MARK LEVINSON, AURALIC, STROM TANK, TORUS POWER, ROCKPORT, SOLUTION, ESTELON, VIVID AUDIO, MBL, HIFI RACKS, GRADITECH, BRINKMANN, METAXAS, FIIO, NIME, T+A, FLUID AUDIO, LINE MAGNETIC, GRYPHON

Yorum Yap