Sepet

Kişisel Gelişim

Kişisel Gelişim

Empati
-20 %
Yaşamınızın kontrolü sizde değil! Öyle olduğunu düşünebilirsiniz, ama yanılıyorsunuz. Elbette ki kendi kararlarınızı kendiniz vermekte özgürsünüz. Bu kitabı kapatabilirsiniz. O sandalyede oturmaya devam edebilirsiniz. Ya da gözlerinizi oymak gibi çılgınca bir şey yapabilirsiniz. Ne isterseniz yapabi..
43,20 TL 34,56 TL Vergiler Hariç:34,22 TL
Yüreğime Dokunan Eller
-20 %
Annemin beni eve hapsetmesiyle başladı esaretim, bazen başımı dışarı çıkarmak istediğimde babamın bakışları perdeliyordu hayallerimi. Büyüyüp okula başladığımda öğretmenim beynimi kelepçeledi, bir süre sonra da elalem' ordusu gönül gözümü kapatmaya çalıştı. Kendimi üzerine beton dökülmüş bir fidan..
33,60 TL 26,88 TL Vergiler Hariç:26,61 TL
Avcunuzdaki Kelebek
-20 %
“Harika bir kitaptı, hayatımda bir çok değişiklik yapmama neden oldunuz” Fikret Odabaşı “Tebrikler! Çok net başka bir şey söylemem mümkün değil.Sanırım hızlı okuma rekoru kırdım” Filiz Şahin / DPT Yönetim Bilgi Merkezi “Ürettikleriniz ve paylaştıklarınız için şahsım ve kitaplarınızı okuyan binlerc..
20,16 TL 16,13 TL Vergiler Hariç:15,97 TL
Etkili ve Güzel Konuşma Sanatı
-20 %
- Konuşmanın tanımı ve özellikleri - Konuşmayı oluşturan unsurlar - Konuşma elemanları ve özellikleri - Kürsüde duruş ve kişilik - Dinleyici ve özellikleri - Türkçe'yi güzel kullanmak - İyi bir konuşmacı olmak - İnsan üzerinde olumlu bir etki bırakmak - Sempozisyon, panel, konferans - Örnek konuşmal..
24,00 TL 19,20 TL Vergiler Hariç:19,01 TL
Hayat Farkından Sonra Başlar
-20 %
Boş görme, hoş gör! Yaz mevsiminde kışa, kışta yaza özlem duyan ve hayatındaki mevsimleri yaşayamayan, ânı ıskalayanların sayısı o kadar çok ki... İleride aç, susuz kalabilirim endişesi içinde, bir yudum sudaki mucizelerin farkına varamadan tükenen ömürler o kadar fazla ki... Oysa mutluluk veya m..
28,80 TL 23,04 TL Vergiler Hariç:22,81 TL
Sevgi Bahçesinin Bahçıvanı
-20 %
Merhaba, Şimdi beni eline alıp incelediğine göre içimde ne olduğunu merak ediyorsun. Sayfalarımın arasında sen varsın, yaşadıkların var, aklını kurcalayan bazı soruların cevapları var. Annesiyle babasına gıcıklık olsun diye ders çalışmayıp dokuz zayıf öğrencilerin zayıflarını nasıl kurtarıp teşekkü..
33,60 TL 26,88 TL Vergiler Hariç:26,61 TL
Hıdır Kişisel Gelişiyor; Nefes Nefese Bir Kişisel Gerilim Romanı
-20 %
Hıdır, kendi halinde bir devlet memurudur. Eşi ve akıllı kızı Nisan'dan başka sahip olduğu tek şey gözü gibi baktığı 1991 model beyaz Şahin arabasıdır. Hıdır bir gün Ferrari'sini Satan Bilge kitabını keşfeder: Kararı ver; Doğu felsefesiyle, Amerikan iş bitiriciliğini birleştir. Sonra gelsin başarı ..
27,84 TL 22,27 TL Vergiler Hariç:22,05 TL
Bunları Kimseye Anlatamamıştım
-20 %
Dışarıdan insanlar sana hayran Sen kendi içinde kendine düşman Seni istediğin gibi değil, başkalarının Beklediği gibi yaşamak çok yorar. Kendisiyle savaş halinde olan insan etrafında Kimseyle barışık olamıyor. Kendisiyle barışık olan insan etrafında Savaşacak kimse bulamıyor. Başkalarını mutlu e..
33,60 TL 26,88 TL Vergiler Hariç:26,61 TL
Süpermen ve Uğur Böceği
-20 %
Ülke ikiye bölündü! İşte size bir tercih hakkı: Ya Süpermen olacaksınız ya da Uğur Böceği! Süpermen hayal ürünüdür; Uğur Böceği ise gerçek! Süpermen ünlüdür; Uğur Böceği ünlü değildir! “Amacım sizi bu sıradan ülkedeki olağanüstü insanlarla tanıştırmak. Bu olağanüstü insanların ortak bir özelliğ..
30,72 TL 24,58 TL Vergiler Hariç:24,33 TL
İçindeki Uyuyan Güzeli Uyandır
-20 %
İnsan bir 'güzel' olarak doğar. Büyüdükçe kendini büyük zannedenlerin oturduğu tahtı sallamaya başlar. Minik güzelle baş edemeyen büyükler, öcü, cin ve dev gibi hayali canavarlarla onu uyutmak isterler. Minik güzel büyüdükçe gelenek, ayıp, disiplin, not korkusu gibi gözle görülmeyen silahlarla sindi..
33,60 TL 26,88 TL Vergiler Hariç:26,61 TL
Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır; İletişim, Başarı ve Hayat Üzerine
-20 %
Daha önce iş yaşamı üzerine çarpıcı görüşleriyle tanıdığımız Ahmet Şerif İzgören bu kitapta daha genel bir yaklaşımla, hayatın her dalında başarı ve mutluluğa giden yola ışık tutuyor. Bazen kahkahalarla gülecek, bazen hüzünlenecek, çokça düşünecek ve bu kitaptan çok keyif alacaksınız. Hayatınızı tek..
27,84 TL 22,27 TL Vergiler Hariç:22,05 TL
Kalbime Girmeden Beynimde İşin Ne?
-20 %
DERSLERE NASIL ÂŞIK OLABİLİRİM? Hiç düşündün mü? Dersler senin düşmanın mı, yoksa dostun mu? Dersleri hor gören başarıyı zor görür :) Düşünceleri dayatmak insanları birbirinden uzaklaştırır, duyguları paylaşmak insanları birbirine yaklaştırır. Anne-baba ve öğretmenler mantıklarına uygun düşüncelerin..
33,60 TL 26,88 TL Vergiler Hariç:26,61 TL
8 Günde Uygulamalı Hızlı Okuma Teknikleri
-20 %
Bu kitap sizlere okuma ile ilgili pek çok kuramı açıklayıp etkili bir hızlı okuma için kullanmanız gereken yöntemleri adım adım uygulamalı olarak 8 Günlük bir zaman dilimi içerisinde basit bir dille anlatmaktadır. Eğitimlerimizde kullandığımız yöntem ve teknikleri burada sizlerle buluşturduk. Kelim..
26,88 TL 21,50 TL Vergiler Hariç:21,29 TL
Geliştiren Anne - Baba
-20 %
Anne-baba olmak çocuklarımıza verebileceğimiz en büyük armağandır... Yetişen her yeni kuşakla birlikte, onları yetiştiren anne-babalardan da beklentiler artıyor. Toplumun gelişmesi için öncelikle ailede demokratik bir yapı kurulması şart. Bunun yolu da, anne ve babaların geçmişten gelen korku kültü..
23,04 TL 18,43 TL Vergiler Hariç:18,25 TL
Gerçekten yaşıyor musun?
-20 %
Sana karşı dürüst olacağım. Bugüne kadar herkes sana bir şeyler anlatmaya çalıştı. Ailen, öğretmenlerin, toplum, gazeteler, kitaplar... Sana nasıl yaşaman gerektiğini anlattılar, ne yapman gerektiğini ve kim olduğunu. Sen fazla bir şey istemedin aslında... Mutlu, başarılı olmak, sevmek, sevilmek, h..
33,60 TL 26,88 TL Vergiler Hariç:26,61 TL
İşten ve Yaşamdan Zevk Almanın Yolları
-20 %
İşinizi ne kadar severseniz sevin, hiçbir şeyin yolunda gitmediği günler mutlaka olacaktır. Dale Carnegie`nin bu kitapta yer verdiği, gerçekliliği zaman içinde kanıtlanmış öğütlerine kulak verirseniz; Diğer insanların kendilerini önemli hissetmelerini sağlayabilir, üstelik bunu büyük bir içtenlikl..
22,56 TL 18,05 TL Vergiler Hariç:17,87 TL
Onlar Benim Kahramanım
-20 %
Şikâyet yarışçısı olmayan gizli kahramanların öyküsü Abartmayan, alçakgönüllü ve hoşgörülü insanlar, kişisel bütünlük içinde yaşama hizmet etmekten mutluluk duyar. Şikâyet yarışçısı olmayan bu insanları duymayız ama toplum dengesini onlar sayesinde korur. Onlar, gizli kahramanlardır. Bu kitap, iki ..
26,88 TL 21,50 TL Vergiler Hariç:21,29 TL
Sen Hiç Kendini Yaşadın mı?
-20 %
Biliyor musun bugün sende okunanların çoğu taa çocukluğundan itibaren sana yazılanlar, bugün sende görünenlerin çoğu küçüklüğünde ruhuna ekilenlerdir. Bir tomurcuk gibiydim, ne zaman başımı toprağın üstüne çıkarıp filizlendiysem, bir çiçek olarak açmak istediysem kopardılar. Yeniden açmayı denedim,..
33,60 TL 26,88 TL Vergiler Hariç:26,61 TL
Hayat Cesurlara Torpil Geçer
-20 %
Hayat sadece yola çıkmayı göze alanları kahramanlaştırır... Yıldırım aynı yere iki kere düşer mi? Düşer... İki kere de düşer, üç kere de. Yeter ki yağmurun altında durmaya cesaret et. Öfkeyle, rekabetle, küçümsemeyle, eleştiriyle ve yargıyla dolu konforlu alanını terk edebilmeyi başardığında hazır ..
26,88 TL 21,50 TL Vergiler Hariç:21,29 TL
Var Mısın?; Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler
-20 %
Güçlü Bir Yaşam İçin Doğan Cüceloğlu'ndan Tavsiyeler... Gençliğimde gergin, stresli, mutsuz günlerim çok oldu. Kendimi suçlu hissettiğim, değersiz gördüğüm dönemler yaşadım. Şimdi hayatım anlamlı, coşkulu ve şükür duygusuyla dopdolu... Neden? İçinde yaşadığım koşulların iyileşmesinden mi? Geliştir..
33,60 TL 26,88 TL Vergiler Hariç:26,61 TL
Her Şey Değişir; Ritüeller Kitabı
-20 %
Canın mı sıkkın? Moralsiz misin? İçin mi yanıyor? İşten mi atıldın? Hayat yolunda hepsi başımıza gelebilecek şeyler... Önemli olan düştüysen ayağa kalkmak, korksan da yola devam etmek ve her şeyin değişeceğine, yoluna gireceğine inanmak... Nasıl mı? Bu kitapta sana anlattığım ritüellerle, meditasyon..
23,04 TL 18,43 TL Vergiler Hariç:18,25 TL
Söz Söyleme ve İş Başarma Sanatı
-20 %
Söz  Söyleme ve İş Başarma Sanatı, hayatınızdaki önemli kişileri, iş dünyasında karşılaştığınız kişileri ve işverenlerinizi etkilemenizi sağlayacak pek çok pratik ve yararlı öneriye yer vermektedir. Bu kitapta size söylenenleri uygulayarak; kendinize hakim olmaya ve daha fazla güven duymaya başlaya..
26,40 TL 21,12 TL Vergiler Hariç:20,91 TL
Savaşçı; Anlamlı ve Coşkulu Bir Yaşam İçin
-20 %
Anlamlı ve Coşkulu Bir Yaşam ıçin SAVAŞÇI kitabında böyle bir savaştan söz ediyoruz. Söz ediyorum değil, söz ediyoruz; çünkü kitabı Arif Bey´le beraber oluşturduk. Arif Bey kimdir? Arif Bey, bu kitapta benimle konuşan bir sınıf öğretmeni. O beni bulmadı, aslında ben onu buldum. Uzun zamandır öğretme..
48,00 TL 38,40 TL Vergiler Hariç:38,02 TL
Ben Kazanmadan Bitmez; Zafer, Kendisi Olma Cesaretini Gösterebilenlerindir
-20 %
Hayır! Düzen bozulmadı, yeniden kuruldu... Yıkılan bir şey yok, değişen çok şey var sadece ve her değişim ürkütücü bir karmaşayla, çözümsüz gibi görünen sorunlarla ve sonsuz kaygılarla yağar insanın üzerine... Yeni düzen bir tehdit değil, bir seçim... Teknolojik gelişmeler insan sağlığını korumaya y..
24,96 TL 19,97 TL Vergiler Hariç:19,77 TL
Hızlı ve Yavaş Düşünme
-20 %
Rasyonel yargı ve karar alımını sorgulayan ufuk açıcı psikoloji çalışmasıyla 2002 Nobel Ekonomi Ödülü'ne layık görülen Daniel Kahneman, çağımızın en önemli düşünürleri arasında yer alıyor. Fikirleriyle ekonomi, tıp ve siyaset dahil, pek çok alanı etkilemiş olan yazar, bu kitapta yıllardır sürdürdüğü..
38,40 TL 30,72 TL Vergiler Hariç:30,42 TL
Kendini Yeniden Başlat
-20 %
Kitap Tanıtım Yazısı : - Bir kuyumcunun vitrininde, bakan herkesin dikkatini çeken harika bir mücevher gibi göz kamaştırmak varken sokakta oynayan çocukların elindeki çamura bulanmış bir misket gibi olmak niye? - Ben mi harika bir mücevher gibi göz kamaştıracağım? Ben kim, mücevher olmak kim? Benim ..
33,60 TL 26,88 TL Vergiler Hariç:26,61 TL
Üzüntüyü Bırak Yaşamaya Bak
-20 %
Dale Carnegie'nin dünyanın her yerinde milyonlarca insan tarafından okunan kitabı Üzüntüyü Bırak Yaşamaya Bak üzüntü alışkanlığının üstesinden gelmenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Carnegie'nin formülleri 2000'lerin hızla değişen dünyasında da gerçekten çok işe yarayacaktır. Bu formülleri uygula..
28,32 TL 22,66 TL Vergiler Hariç:22,43 TL
İçimizdeki Biz
-20 %
İçimizdeki Biz, yaşamımızdaki dayanışma gerçeğinin temelidir. Bu gerçeği yaşayan insanlar birbirlerine güven duyarlar. Aile yaşamı, komşuluk ilişkileri, ekonomik ve politik yaşam bu güven üstüne kurulur. Böyle bir toplumda trafik ışığında motoru stop eden arabanın sürücüsüne yardım eli uzanır; çocuk..
30,72 TL 24,58 TL Vergiler Hariç:24,33 TL
Çocuklar Nasıl Başarır 2
-20 %
Çalışan annelerin kız çocukları neden daha başarılı oluyor? - Yemekte konuşulanlar çocuğun başarısını nasıl etkiler? - Ergenlerin başarısızlığı en çok neye bağlıdır? - İlgili okul mu aile mi çocuğun başarısını daha çok etkiler? - Beyni öğrenmek okul notlarını nasıl yükseltiyor? - Yoksulluk okul başa..
23,04 TL 18,43 TL Vergiler Hariç:18,25 TL
Duygusal Zekâ
-20 %
Psikolog Dr. Goleman, çığır açan eserinde zeka kavramını yeniden tanımlıyor. Basari ve zeka testlerinin temelindeki IQ ölçeğinin, örneğin bir çocuğun gelecekteki basarisini tahmin etmeye yetmediğini savunan Goleman, eski deyimle OLGUNLUK anlamına gelen duygusal zeka(EQ) kavramını açıklıyor...
33,60 TL 26,88 TL Vergiler Hariç:26,61 TL
Asla Vazgeçmedim
-20 %
Küçücük aklımı kurcalayan birçok soru vardı. Babama Allah bize oturmaya gelir mi? diye sorduğumda bana kızdı. Öğretmenime Yağmur yerden havaya doğru yağsa gökyüzünde çiçek açar mı? dedim, Geri zekâlı! Otur yerine! diye bağırdı. İmama Sen peygamber olsaydın bize yine kızar mıydın? diye sordum, Estağf..
33,60 TL 26,88 TL Vergiler Hariç:26,61 TL
Sindrella Kompleksi; Çağdaş Kadının Bağımsızlık Korkusu
-20 %
'Yalnız olmaktan nefret ediyorum, keseli hayvanlar gibi bir başkasının derisinin altında yaşamak isterdim. Emniyette olmayı, sıcak, bakılıp gözetiliyor olmayı, havadan, hatta yaşamdan daha çok istiyorum.'' ''Çünkü iş bağımsızlığa gelince, gerçekten kendi ayaklarımızın üstünde durduğumuz zaman, kadı..
28,80 TL 23,04 TL Vergiler Hariç:22,81 TL
İnsan İnsana
-20 %
İnsan, ilişkileri içinde sürekli olarak ``yeniden tanımlanan`` bir varlıktır. Doyumlu ve mutlu bir yaşam için kendinizi yeniden tanımlamada kullanacağınız bilgi ve becerileri, YENİDEN İNSAN İNSANA`da bulacaksınız. YENİDEN İNSAN İNSANA`yı okuduktan sonra, çevrenizdeki ``iletişim kazaları``nı görebil..
33,60 TL 26,88 TL Vergiler Hariç:26,61 TL
Carpe Diem; An'ı Yaşa, Esir Olma
-20 %
İnsan kaybolur öncesiyle sonrası arasınba. Bir tarafa anıları bir tarafa hayalleri doldurur, çoğalınca her ikisi mutlu olacakmış gibi. Ama sadece kaybolur. İnsan yer arar kendine. Dününü de bugününü de satın almak ister zamanlardan. Gider gelir sürekli geçmişten geleceğe. Ama sadece yer kiralar. Sah..
25,92 TL 20,74 TL Vergiler Hariç:20,53 TL
Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı
-20 %
Hayal ettiğiniz işin peşine düşerseniz bu işi elde edebilirsiniz. Şu anki işinizde daha iyi olmak isterseniz bunu da başarabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz koşulları değiştirip lehinize çevirmek sizin elinizde! Bu kitapta yer alan, geçerliliği zaman içinde kanıtlanmış öğütler, elli yıldır binlerce ü..
31,20 TL 24,96 TL Vergiler Hariç:24,71 TL
Cesur Sorular; Hayatınızı Kutlamaya Çevirecek Basit Ama Zor 101 Soru
-20 %
Yaşam, yetenek ve lütuflarımızın bir kutlaması olarak yaşanmalı Yanıtlar değildir yaşamı değiştiren... Yaşamı değiştiren sorulardır. Bu kitap size yeni yanıtlar vermek için yazılmadı. Bu kitap siz kendi yanıtlarınızı bulabilesiniz diye yazıldı. Bu kitapta yaşamınızı bir kutlamaya çevirmek içi..
43,20 TL 34,56 TL Vergiler Hariç:34,22 TL
Sevebilmek; İlişkilerin Büyüsü ve Beraber Uyanabilmek
-20 %
İlişkilerin büyüsünü keşfetmeye ve sevdiğinle beraber uyanabilmeye hazır mısın? O halde doğru sev! Hem de sınırsızca, doludizgin, alabildiğine, cüretkârca, cömertçe, hiç esirgemeden, geri adım atmadan, sağanak misali yağarcasına, hesap etmeden, ölçüp tartmadan, eğip bükmeden, teminat aramadan, ver..
23,04 TL 18,43 TL Vergiler Hariç:18,25 TL
Birbirimizi Sevebilmek
-20 %
Güney Kaliforniya Üniversitesi profesörlerinden felsefe doktoru Leo Buscaglia, ünlü bir yazar ve aranan bir konuşmacıdır. Toplantılarda ve televizyonda yaptığı konuşmalar dirıleyicilerinden sürekli olarak olumlu tepkiler almaktadır. Sevginin ve sevgi dolu ilişkilerin dinamiği üzerine yaptığı incelem..
20,16 TL 16,13 TL Vergiler Hariç:15,97 TL
Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu; Hiperaktivite Bozukluğu
-20 %
Sanırım bu kitabı okuyan herkesin yolu bir biçimde dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğundan geçiyordur. Çocuğunda dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu (DEHB) olan anne babalar, öğretmenler, profesyoneller ve kendisi hiperaktif olanlar. Yolu herhangi bir nedenle dikkat eksikliği hiperaktivite..
36,48 TL 29,18 TL Vergiler Hariç:28,90 TL
Ikigai - Uygulama Rehberi; Japonların Uzun ve Mutlu Yaşam Sırrını Hayata Geçirin
-20 %
Japonların Uzun ve Mutlu Yaşam Sırrını Hayata Geçirin Hayat Amacınızı Keşfetmenin 35 Yolu Geçmişten ders çıkarın, mevcut anda yaşadığınızı hissedin ve geleceğinizi kökten değiştirin. İlk kitaplarında Japonlara özgü ikigai felsefesini en temele inerek inceleyen Héctor García ve Francesc Miralles, ..
23,04 TL 18,43 TL Vergiler Hariç:18,25 TL
Aşkın İstilası Yol
-20 %
Üç kitaptan oluşacak olan Aşkın İstilası serisi; dünyada yepyeni bir istila hareketi yaratacak. Şu an elinde tuttuğun kitap, serinin 1. kitabı, senin ilk adımın... YOL YOL bir aşk yolculuğu... Kendinde başlayıp yine kendinde biten... Bir çırağın yola düşmesi, Bir neyzenin nefesi, Bir âşığın kalp a..
40,32 TL 32,26 TL Vergiler Hariç:31,94 TL
Bir Psikiyatristin Gizli Defteri
-20 %
Terapi koltuğunun ardındaki sırlar Hep onlar mı bizi dinleyecek? Bu sefer geçmişini anlatan bir psikiyatristin ta kendisi. Koltuğa oturun ve kulak kabartın. Dr. Gary Small'un, Boston'un kalabalık acil servis koridorlarından Los Angeles'ın golf sahalarına uzanan hikâyesinde karşılaştığı vakalar kimi..
42,24 TL 33,79 TL Vergiler Hariç:33,46 TL
Kiminle Ne Zaman Nerede Nasıl Konuşmalı
-20 %
Bu kitaptan öğrenebilecekleriniz: - Konuşmayı başlatmak - Topluluğa sesleniş, prezantasyonlar - Şimdiye kadar sorulmuş en iyi soru - Utangaçlığı yenmek, karşınızdakini rahatlatmak - Mizah ne zaman kullanılır - İş görüşmesinde nasıl konuşmalı - Bir iş görüşmesi için üç anahtar - En iyi konuşmacıların..
22,08 TL 17,66 TL Vergiler Hariç:17,49 TL
Evren'den Mesajınız Var!; İçinde Mutluluk Var
-20 %
Bugüne dek hep evrene mesajlar gönderdin, ama acaba sana gelen mesajları hissettin mi? Tüm o dileklere, beklentilere, dualara, isteklere karşılık evren sana işleri yoluna koyacak, yol gösterecek, çözüm getirecek cevabı verdi mi? Şimdi yanına sadece kendini alacağın bir yolculuğa hazırlan... Çoğumu..
21,12 TL 16,90 TL Vergiler Hariç:16,73 TL
İyileşen Çocukluğum İyileşen Anneliğim
-20 %
Hatice Kübra Tongar'dan Mutlu Ailelere! Çocukluk yaralarımızı iyileştirmek için bir yol haritası: Annemizin güçlü yönlerini alıp cebimize atalım, hatalı tutumları geçmişte bırakalım! Çocuğuma bağırmak istemiyorum ama kendimi bir türlü tutamıyorum. O kadar basit şeylere öfkeleniyorum ki, sonra günle..
30,72 TL 24,58 TL Vergiler Hariç:24,33 TL
Fark Et Düşün Hisset Yaşa; Kendi Kendine Psikoterapi Rehberi
-20 %
 Yaşamımızı anlamlı kılan şey nedir?  Neden istek ve ideallerimize uygun bir yaşam süremiyoruz?  Yaşam olaylarını çözümlerken nerede hata yapıyoruz?  Duygularımız aslında nelere işaret eder?  Üzüntü ve depresyonla nasıl başa çıkabiliriz?  Panik bozukluğu, agorafobi, sosyal kaygı ve yaygın kayg..
33,12 TL 26,50 TL Vergiler Hariç:26,23 TL
Beş Sevgi Dili; Sevdiğiniz İnsana Yürekten Bağlılığınızı Nasıl İfade Edersiniz
-20 %
Siz eşiniz ile oturup konuşmak istiyorsunuz, ama o size çiçek gönderiyor. Siz ev yemeği yemek istiyorsunuz, ama o size sarılarak doyuyor. Sorun sevginizde değil, sevgi dilinizde! Dünyaca ünlü Dr. Gary Chapman, farklı insanların sevgilerini nasıl farklı şekillerde ifade ettiklerini ortaya koyuyor ve..
27,84 TL 22,27 TL Vergiler Hariç:22,05 TL
Sınırlar; Hayatınızı Kontrol Etmek İçin Ne Zaman Evet Nasıl Hayır Demelisiniz
-20 %
- Hayatınızı kontrol etmekte zorlanıyor musunuz? - İnsanlar sizden faydalanıyorlar mı? - Hayır demekte zorlanıyor musunuz? - İstekleriniz gerçekleşmediği için hayal kırıklığına uğruyor musunuz? - Birisi zamanınızı, sevginizi, enerjinizi ya da paranızı istediğinde nasıl cevap vermelisiniz? Sınırlar ..
27,84 TL 22,27 TL Vergiler Hariç:22,05 TL
Başarısızlıkla Nasıl Baş Etsem?
-20 %
Hayata daha olumlu bakmak senin elinde! Başarısızlıkla ilgili aklına takılanların yanıtları ve sorunların üstesinden gelmene yardımcı olacak birçok fikir bu kitabın içinde seni bekliyor. Haydi bakalım, oyun sırası sende!..
20,64 TL 16,51 TL Vergiler Hariç:16,35 TL
Kozadan Çıkmak; Mucize Ona İnananlara Gelir
-20 %
-Engelli bir çocuğun yaşam mücadelesinde, ailenin saf sevgiyle üstlendiği müthiş bir tevekkül örneği. Bu müthiş kitapta bir insanın sadece bedenden oluşmadığını, çok özel ve güçlü ruhsal bir varlık olduğuna dair güçlü yaşanmışlıklara tanık olacaksınız. -Mert Güler, Aşkla Gülümse kitabının yazarı, me..
29,76 TL 23,81 TL Vergiler Hariç:23,57 TL
Sağlığına Format At
-20 %
Sizinle doğanın büyük bir sırrını paylaşacağım! Ödülünüz sağlık olacak! Hazırsak başlayalım Sıkı durun! Çünkü çok ama çok şaşıracaksınız Uyarayım, ezberinizi bozacağım! Hastalıklar konusunda hiç ama hiç duymadığınız şeyler anlatacağım size. Sağlık konusundaki paradigmaları değiştirecek, bildikler..
42,24 TL 33,79 TL Vergiler Hariç:33,46 TL
Ikigai; Japonların Uzun ve Mutlu Yaşam Sırrı
-20 %
Japonların Uzun ve Mutlu Yaşam Sırrı Uluslararası çoksatan bir rehber olan Ikigai'yle her gününüz bir anlam kazansın. Japonlar herkesin bir ikigaisi olduğuna inanır, her sabah yataktan kalkmaları için bir sebepleri vardır. İlham verici ve rahatlatıcı bu kitap sizlere kendi ikigainizi keşfetmeniz ..
23,04 TL 18,43 TL Vergiler Hariç:18,25 TL